Przejdź do treści Przejdź do menu

Finał Konkursu "Słodkie połączenie" już za nami!!!


Wielu śmiałków naszej społeczności podjęło wyzwanie i stanęło do  konkursu cukierniczego „Słodkie połączenie” zorganizowanego przez Naszą Szkołę z okazji 70. rocznicy połączenia Bielska i Białej. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, wybitnymi zdolnościami kulinarnymi i wyszukanym smakiem :)

Zwycięzca może być tylko jeden. Znamy już finalistę :)

Zadaniem szacownego jury, w której skład wchodzili wybitni smakosze naszego miasta, była ocena przygotowanych propozycji ciastka promującego nasze miasto. Chociaż wybór był bardzo trudny, to w wyniku konkursu udało się wyłonić zwycięzców

 

I miejsce w szkolnym konkursie zajął Tomasz Krawczyk,

 II miejsce Sylwia Masny,

 III miejsce Kamila Olek,

wyróżnienia otrzymali Dawid Heinrich oraz Klaudia Kluka.

 

W dniu 18 maja nasz finalista, Tomasz Krawczyk, a właściwie jego ciastko na bazie biszkopta, z flagą miasta oraz elementem bielsko-bialskiego herbu, będzie konkurować z propozycjami przygotowanymi przez firmy cukiernicze z całego miasta na konkurs wypieków promujących Bielsko-Białą.

 

Z całego serca dziękujemy Panu Prezydentowi Jarosławowi Klimaszewskiemu za objęcie patronatu nad konkursem oraz przewodniczenie komisji jurorskiej. Dziękujemy za wspaniały prezent dla zwycięzcy oraz upominki dla wszystkich uczestników konkursu. Serdecznie dziękujemy także wszystkim Jurorom - Panu Adamowi Ruśniakowi, Zastępcy Prezydenta Miasta, Pani Renacie Jenkner oraz Tatianie Gronkiewicz - właścicielce Cukierni Ciachomania, która również ufundowała nagrody dla najlepszych naszych uczniów oraz Pani Sarze Szal, właścicielce Mono Patisserie&Bistro.

Szczególne wyrazy uznania kierujemy dla organizatorów konkursu, wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, których nie sposób wymienić.
Dziękujemy za zaangażowanie :)


A przede wszystkim dziękujemy Wam Kochani za dobrą rywalizację i wspólną zabawę :)