KOLEJNA GRUPA MŁODZIEŻY POJEDZIE NA MIESIĘCZNE PRAKTYKI DO HISZPANII

Obrazek newsa KOLEJNA GRUPA MŁODZIEŻY POJEDZIE NA MIESIĘCZNE PRAKTYKI DO HISZPANII

W styczniu rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu unijnego „ Gotowanie kluczem do sukcesu - szkolimy się w Hiszpanii” w ramach programu Erasmus Plus. Na praktyki pojedzie 36 uczniów naszej szkoły.Pierwsza grupa młodzieży wyjedzie na miesięczne praktyki do Hiszpanii  we wrześniu 2020, a druga – we wrześniu 2021 r. Praktyki odbywać się będą w renomowanych restauracjach w mieście Malaga. Podczas praktyk zorganizowane zostaną spotkania z mistrzami zawodu, osobowościami z regionu oraz wycieczki kulturowo-krajoznawcze.


Partnerem projektu jest hiszpańska instytucja Tribeka, która promuje, organizuje i zarządza zdobywaniem doświadczenia zawodowego oraz programami edukacyjnymi. Głównym miastem, w którym odbywać się będą praktyki  jest Malaga. Tribeka jest  jednym z 6-ciu udziałów europejskiej organizacji edukacyjnej ENT.  ENT- Education and Training Network- została  nagrodzona już czterokrotnie,  w latach 2016, 2017,2018,2019, prestiżową nagrodą Star Awards dla najlepszego europejskiego organizatora praktyk zawodowych. To nasz trzeci  projekt, w którym współpracujemy z  jednym z oddziałów  ETN.  W roku 2017  36 uczniów naszej szkoły odbyło   praktyki   zawodowe we włoskim Rimini.Następnie w latach 2018 i 2019 grupa  36 uczniów szkoliła się w Hiszpanii. Informacje o projektach realizowanych  w szkole znajdują się w zakładce projekty, na stronach projektów  i na Facebooku.https://zsgihhiszpania2.weebly.com/

https://zsgihhiszpania.weebly.com/

https://zsgihriminipraktyki.weebly.com/

/www.facebook.com/Gotowanie-kluczem-do-sukcesu-praktyki-uczniów-w-Hiszpanii-490051271391532/